محصولات
  Filters
  Preferences
  جستجو

  اپلیکیشن شاد چیست؟ چه کاربردی دارد؟

  اپلیکیشن شاد چیست؟ چه کاربردی دارد؟

  1-    عنوان اصلی محتوا:

  اپلیکیشن شاد چیست؟ چه کاربردی دارد؟

  2-   کلمه کلیدی اصلی

  اپلیکیشن شاد

  3-   کلمه کلیدی مرتبط

  مدرسه  - کلاس اول - ابتدایی- نحوه دانلود اپلیکیشن شاد

  4-   خلاصه محتوا (50 تا 70 کلمه)

  سامانه شاد، امکان برگزاری کلاس های آموزشی دانش آموزان در ساعات مقرر را در اختیار استادان و معلمین قرار داده است. شما به عنوان یک مدرس می توانید، اپلیکیشن شاد را برای برگزاری انواع برنامه های آموزشی خود مورد استفاده قرار دهید.

  اپلیکیشن شاد برای همه رده های سنی قابل استفاده است اما در بیشتر مواقع این اپلیکیشن مورد استفاده کودکان و نوجوانان قرار می گیرد.

  سامانه شاد، امکان برگزاری کلاس های آموزشی دانش آموزان در ساعات مقرر را در اختیار استادان و معلمین قرار داده است. شما به عنوان یک مدرس می توانید، اپلیکیشن شاد را برای برگزاری انواع برنامه های آموزشی خود مورد استفاده قرار دهید.

  اپلیکیشن شاد برای همه رده های سنی قابل استفاده است اما در بیشتر مواقع این اپلیکیشن مورد استفاده کودکان و نوجوانان قرار می گیرد، در واقع این سامانه در بین این رده های سنی محبوبیت بیشتری دارد.

  اپلیکیشن شاد

  حتما تاکنون در رابطه با انواع پلت فرم های آموزشی آنلاین که در زمان آموزش مجازی به دانش آموزان و قشر فرهنگیان کمک کرده اند، شنیده اید و از کاربرد های این پلت فرم های آموزشی اطلاع دارید! اپلیکیشن شاد مهمترین پلت فرم آموزشی است که برای آموزش آنلاین دانش آموزان مورد استفاده قرار می گیرد.

  آنچه اپلیکیشن شادرا از دیگر انواع پلت فرم های آنلاین متمایز می سازد، کیفیت و وضوح فایل های صوتی و تصویری در این نرم افزار است. دسترسی ساده به این نرم افزار با کندترین سرعت اینترنت نیز امکان حضور اغلب دانش آموزان را در این کلاس های آموزشی فراهم می کند.

  این سامانه، فضایی شاد و مفرح را برای کودکان و نوجوانان ایجاد می کند که در طول کلاس کیفیت تدریس را افزایش می دهد و برای دانش آموزان مزایای بسیاری به همراه می آورد. این سامانه به سفارش وزارت آموزش و پرورش طراحی شده است؛ در این سامانه باید ابتدا فرایند احراز هویت را انجام دهید.

  اپلیکیشن شاد

  امکانات اپلیکیشن شاد

  اپلیکیشن شاد فضای آموزشی زیبایی را برای کاربران فراهم می کند که آموزش را در این فضای مجازی لذت بخش تر می سازد. دانش آموزان نیز از حضور در این کلاس ها با طراحی و دیزاین زیبا بیشتر استقبال می کنند.

  همچنین در اپلیکیشن شاد، امکان بارگذاری انواع فایل های صوتی و تصویری نیز وجود دارد که در صورت نیاز می توانید از این نرم افزار استفاده کنید و محتوای آموزشی جذابی تولید کنید.

  در اپلیکیشن شاد، ساعات تدریس کلاس انتخابی است و هر کس در هر ساعتی امکان استفاده از این کلاس ها را خواهد داشت. اپلیکیشن شاد همچنین امکان حضور غیاب آنلاین را نیز برای دانش آموزان فراهم کرده است.

  شما به سادگی می توانید در این سایت ها دانش آموزان را حضور غیاب کنید و از حضور آن ها در کلاس اطمینان حاصل کنید. این مسئله برای کلاس های مهم و حساسی که حضور در آن ها شامل نمره کلاسی می شود، بسیار اهمیت دارد.  امکان ایجاد آزمون های چهار گزینه ای یا تستی نیز در این نرم افزار وجود دارد.

  شما می توانید روند تحصیل دانش آموزان خود را نیز به خوبی در این پلت فرم آموزشی بررسی کنید. در نرم افزار آموزشی شاد، هر دانش آموز برای خود یک پروفایل تحصیلی دارد که نام و نام خانوادگی و شماره دانش آموزی او را در این پرفایل درج کرده اند. همچنین هر پروفایل دارای یک عکس از دانش آموز است که امکان ایجاد فضایی صمیمی تر را در این کلاس های آنلاین ایجاد می کند.

  اپلیکیشن شاد

  مزایای آموزش آنلاین در اپلیکیشن شاد

  اپلیکیشن شاد نیاز به هیچ یک از ابزار های فیزیکی که با قیمت و هزینه بالایی ارائه می شوند ندارد. شما در این اپ می توانید با کم ترین هزینه ها بهترین کیفیت تدریس را داشته باشید و این مسئله برای شما صرفه اقتصادی بالایی دارد و از نظر مالی توجیه پذیر است. اپلیکیشن شاد، سهولت بیشتری برای معلمین و کارکنان داشته است چرا که در این اپ، تمرکز معلمین و کادر آموزشی بیشتر بر روی کیفیت آموزش است و دیگر بر روی کنترل دانش آموزان و مراقبت آن ها در فضای کلاس، زمانی صرف نمی کنند و این یک حسن اساسی کلاس های تشکیل شده در اپلیکیشن شاد می باشد.

  اپلیکیشن شاد بستر در دسترسی برای دانش آموزان است که هر دانش آموز در هر شرایطی قادر به شرکت در کلاس های آن است. این بستر آموزشی سرعت عمل بالایی نیز دارد و در این خصوص نیز بسیار خوب عمل می کند. در این اپ آرامش بیشتری در امر آموزش دانش آموزان وجود دارد و این مسئله، یادگیری دانش آموزان را بیشتر می کند. دوره های آموزش الکترونیکی بسیار انعطاف پذیر هستند.

  در این دوره ها، هم روش های تدریس مفاهیم آموزشی بسیار متنوع است و هم ساعات کلاس بر اساس ساعات کاری معلمین و دانش آموزان تنظیم می شوند. هر چه روش های تدریس متنوع تر باشند، جذابیت کلاس های درسی برای دانش آموزان نیز بیشتر می شود. از طرفی منعطف بودن ساعات برگزاری کلاس نیز سبب سهولت در یادگیری و تدریس در این حوزه می شود.

  اپلیکیشن شاد

  مشکلات آموزش با اپلیکیشن شاد

  اپلیکیشن شاد تنها با استفاده از اینترنت و ابزار های الکترونیکی همچون لب تاپ، تبلت، تلفن همراه هوشمند و.... قابل استفاده می باشد و به همین خاطر نیز مشکلات بسیاری برای دانش آموزان طبقه پایین جامعه ایجاد می شود. برخی از شهر های موجود در ایران به اینترنت دسترسی ندارند. همچنین وضعیت اقتصادی حاکم بر جامعه امکان دسترسی همه افراد به تبلت و تلفن همراه را غیر ممکن می کند. به همین خاطر نیز اپلیکیشن شاد برای بسیاری از دانش آموزان غیر قابل استفاده است.

  هر یک از برنامه های اپلیکیشن شاد حجم اینترنت بالایی مصرف می کند. در ابتدای آغاز آموزش های مجازی، کلیه هزینه های اینترنت بر عهده دانش آموزان و معلمین بود. اما پس از مدتی اینترنت رایگان در اختیار قشر دانشجو قرار گرفت که کمک شایانی در راستای بهره وری بهتر دانش آموزان و اساتید از مطالب آموزشی آنلاین بود.

  اپلیکیشن شاد همچنین، محدودیت هایی در بارگذاری برخی مطالب و محتواهای آموزشی دارد. به طور مثال بارگذاری محتواهای حجیم در این نرم افزار مقدور نمی باشد. همچنین عشایر و روستاییان در کشور ما به اینترنت دسترسی ندارند؛ به همین خاطر این نرم افزار برای این اقشار در جامعه ما نیز غیر قابل استفاده می باشد. به همین خاطر نیز در دوران کرونا حدود 3 میلیون نفر از دانش آموزان کشور ما از تحصیل بازمانده اند.

  اپلیکیشن شاد

  معایب آموزش آنلاین در اپلیکیشن شاد

  هر چقدر هم از کیفیت آموزش های آنلاین در نرم افزار شاد سخن بگوییم، باز هم کلاس های غیر حضوری نمی توانند، جای کلاس های حضوری را بگیرند! در دنیای واقعی افراد نیاز به مهارت های اجتماعی برای برقراری ارتباط با یکدیگر هستند و این مهارت از سنین کودکی به افراد آموخته می شود. فضایی که این مهارت های اجتماعی را آموزش می دهد، عمدتاً کلاس های درسی است که در آن ها تعداد زیادی از دانش آموزان در ارتباط با هم هستند و در این کلاس ها حضور دارند. از این رو با تعطیلی مدارس و آموزشگاه ها و ایجاد فضای آموزش آنلاین و غیر حضوری، آموزش این مهارت ها نیز غیر ممکن شده است.

  به همین خاطر این احتمال می رود که کودکانی که از این روش های آموزشی استفاده می کنند، در آینده به سوی انزوا متمایل می شوند. همچنین کنترل برخی مسائل فنی نیز در این نرم افزار کمی دشوار است و به همین خاطر گاه با اختلالاتی در شبکه شاد روبرو می شویم. به خصوص در زمان هایی که شبکه های اینترنتی شلوغ هستند و کاربران زیادی در این نرم افزار از کلاس های آموزشی استفاده می کنند، مشکلات فنی بیشتری ایجاد می شود.

  این مشکلات سرعت عمل کار با این نرم افزار را به شدت کاهش می دهد. همچنین گاه در حین برگزاری برخی امتحانات نیز بروز مشکلات فنی سبب قطع جلسه امتحان آنلاین برای دانش آموزان شده است که مخاطراتی برای آن ها در پی داشته است.

  نحوه دانلود و استفاده از اپلیکیشن شاد

  مدرسه های مجازی این روز ها بر روی نرم افزار شاد فعال هستند! همه پایه های تحصیلی از کلاس اول  گرفته تا مقاطع بالاتر، برای شرکت در کلاس های درسی، ناگزیر به استفاده از این پلتفرم های آنلاین می باشند. به همین خاطر باید این نرم افزار ها را نصب کنید و از آن ها در سیستم های هوشمند تلفن همراه خود استفاده کنید. مدارس ابتدایی استفاده های بیشتری از این پلتفرم ها دارند و فضایی شاد در این نرم افزار برای دانش آموزان ایجاد کرده اند.

  نحوه دانلود اپلیکیشن شاد  نیز بسیار ساده است. برای نصب و استفاده از این اپ کاربردی ابتدا باید یک نسخه از نرم افزار بازار را بر روی تلفن همراه خود نصب کنید. سپس باید این نرم افزار را دانلود و بارگذاری کنید و آن را بر روی تلفن همراه خود نصب کنید.

  در مراحل بعدی باید اطلاعات کامل خود را اعم از نام و نام خانوادگی، نام شهر، نام استان، نام مدرسه، نام معلم یا دبیر مربوطه و... را وارد کنید. در مواردی که شرکت در کلاس ها مشروط به اجازه معلمین است، باید از دبیران و معلمان خود بخواهید که شما را در این کلاس های آنلاین شرکت دهند و عضو کنند. به این ترتیب می توانید به سادگی از امکانات تدریس آنلاین استفاده کنید.

  برنامه شاد تاکنون چند بار به روز رسانی شده است تا قابلیت های بیشتری به آن افزوده شود. به این ترتیب این نرم افزار این روز ها فضای بهتری برای آموزش در اختیار دبیران و فرهنگیان عزیز قرار می دهد. این نرم افزار برای برگزاری کلاس های آنلاین خارج از ساعات تدریس نیز به کار می رود.

  نظر خود را وارد نمایید.